fbpx

לא עוד קופי פייסט באירוע חברה

0

דמיינו את התרחיש הבא: אתם נכנסים לאירוע חברה, ומצפים לעוד מפגש חורק ושגרתי המתחיל בקבלת פנים, ממשיך למצגות ונגמר במחיאות כפיים מנומסות. אבל כשהדלת נפתחת, אתם נכנסים לארץ פלאות אשר מתעלה על כל דמיון ומעלה לכם מיד חיוך על הפנים!

אקרובטים קופצים באוויר, תצוגות תלת ממד לוקחות אתכם לעולמות מקבילים, האוכל – אין מילים והתוכן שמצפה לכם פשוט מרגש אתכם.

יש הבדל. כאשר חושבים על כל פרט ופרט ולא יוצרים עוד אירוע קופי פייסט, גם מבחינים בו באופן מידי. לכן אם גם אתם רוצים להשתחרר מהצורך לעשות כל פעם את אותו הדבר, ולתכנן אירוע חברה שיגרום לכולם לדבר על החברה שלכם משך חודשים, אם לא שנים, כדאי שתקראו את הטיפים הבאים.

אתם אלו שנותנים את הטון: הגדירו את מאפייני האירוע

אז רציתם להציג למשתתפים תצוגת מופת של יצירתיות וכושר המצאה. מעולה. אבל, רגע לפני שאתם מתחילים לתאם עם ספקים ולסגור תאריכים, עצרו רגע ונסו להבין מה מגדיר את החברה שלכם. מה מייחד את החברה, מה הערכים שלה ומה המסר שתרצו להעביר. כאשר אתם סגורים על כל הפרטים המהותיים, יהיה לכם קל יותר להפיק אירוע אשר מתכתב עם ערכי הליבה של העסק, ולהניח את היסודות ליצירת חוויה אותנטית ומיוחדת.

המלצה שלנו, אמצו את כל מה שמיוחד בחברה שלכם וודאו שתכונות אלו יבואו לידי ביטוי בכל היבט של האירוע.

צאו מאזור הנוחות – בחרו במיקום לא קונבנציונלי

הלוקיישן שתבחרו לאירוע החברה שלכם יכול להשפיע. משמעותית אפילו. הוא ייתן את הטון ויגדיר את האווירה הכללית. אז במקום לבחור בעוד אולם אירועים או מרכז כנסים, לכו יותר לכיוון של חללים לא שגרתיים. זכרו שאתם יכולים לפרוץ גבולות וללכת על מקום ייחודי ומרגש כשלעצמו, יהפוך את האירוע שלכם ליוצא דופן. גן בוטני, גלריה לאמנות, ציון דרך היסטורי או אפילו מרחב תעשייתי שעבר שיפוץ, אלו רק חלק מהאפשרויות שלכם.

טיפ קטן – עבודה עם חברה מקצועית להפקת אירועים יכולה להעניק לכם יתרון תחרותי באיתור מיקומים יוצאי דופן.

חשבו מחוץ לקופסא גם בבחירת התוכן לאירוע

התוכן שתיצקו באירוע יכול לקחת אותו לשיאים חדשים של מקוריות. לכן שימו רגע בצד את הדי. ג'יי או את הלהקה החיה, ונסו לחשוב על משהו שבאמת ילהיב את האורחים. אתם יכולים אולי לשכור אמנים שיצרו אינטראקציה עם הקהל כמו אמני חושים שמשתפים את הקהל, סטנדאפיסטים

שמאלתרים במקום או ליצור תכנית אמנותית שמבוססת על סדרות אהובות ומשתתפות את הנוכחים כמו למשל הזמר במסכה ועוד.

ככל שתהיו יותר מקוריים בבחירת התוכן ותשלבו טכנולוגיה מתקדמת וחדשנית, כך האירוע יהפוך לחוויה סוחפת שתדהים את המשתתפים ותשמור עליהם מעורבים!

לאירוע חברה מוצלח באמת – שתפו פעולה עם מומחים בתחום

ארגון אירוע חברה יוצא דופן מצריך תכנון קפדני, יצירתיות וגם מומחיות בהפקת אירועים. שיתוף פעולה עם חברה להפקת אירועים יכול לטרוף את כל הקלפים עבורכם ולאפשר לכם לארגן אירוע ייחודי וסוחף שחושב מחוץ לקופסא, ולא עוד קופי פייסט של אירועי חברה שנראים ומרגישים אותו דבר.

שיתוף פעולה עם חברת הפקת האירועים הנכונה יכול לקחת את האירוע שלכם לשלב הבא, ולעזור לכם ליצור חוויה מלאה ובלתי נשכחת שתדהים את כל המשתתפים. חברת הפקה מנוסה ומקצועית מביאה אתה נקודות מבט חדשות, והיא תעזור לכם ליצור ולהפיק אירוע לא שגרתי, שיתעלה על כל הציפיות ויבלוט בנוף התחרותי, מכל הסיבות הנכונות!

    LinkedInEmailWhatsAppTwitterFacebook