fbpx

8 ברכות ליום הולדת שכדאי לכם לשמור

0

אחד הדברים שאנחנו יותר אוהבים בימי הולדת (מעבר למתנות כמובן) זה ברכות יום הולדת שבאות מהלב, מהמשפחה וחברים שלנו, שבעצם מוכירים לנו תודה ומביעים את ההערכה והאהבה שיש להם אלינו.

ריכזנו לכם בכתבה 8 ברכות ליום הולדת שריגשו אותנו במיוחד וכדאי לכם לקרוא ולשמור אותן.

ברכות מזל טוב לחבר טוב

השנים עוברות, ואנחנו משתדלים להיות כנים, לכן אאחל לך דברים ריאלים כמו שתמצא חניה כשתצטרך, סמארטפון חדש, קפה נחמד, בגדים לא אפורים, לינק לצפייה ישירה במשחק כדורגל שאשכרה עובד וגמבה. כי הרי יש מלא ויטמין סי בגמבה וזה חשוב בגיל שלך. בנוסף, לא יודע לגבי מציאת החצי השני שלך אבל בוא נאחל לפחות שתמצא את הרבע השלישי שלך.

מזל טוב אחי, מאחל לך שלעולם לא ייגמר לך הנייר בשירותים, שלעולם לא תרתיח מים ורק אחרי שהם רתחו תגלה שנגמר הקפה. שלעולם לא תמצמץ בתמונה בתמונות משפחתיות שמפרסמים בפייסבוק. מי ייתן ולעולם לא יגמרו לך המים החמים במקלחת. שתדע שכל הרהיטים בבית נמצאים במקום ולא תצטרך לוודא זאת בעזרת הזרת של הרגל. שכל חלקי הלגו בבית יהיו עשויים מגומי ולא תהיה לך בעייה לדרוך עליהם. שתמיד תצליח לפתוח את השקיות של הסופר. שחוק מרפי לא יעבוד עליך. שתפתח קופסה של גלידה במקפיא ובאמת תהיה שם גלידה. שהאבוקדו שתבחר, תמיד יהיה בשל. ושהעשן מהמנגל לא יעוף לכיוונך.

מזל טוב אח יקר שלי, אוהב מאוד ומאחל לך את כל הטוב שבעולם. שתמשיך להצליח ולהראות לכולם מה אתה שווה. אמנם אנחנו לא ממש מתראים לאחרונה אבל תדע שאני תמיד מוודא שאתה לא מרוויח בטעות מלא כסף ושוכח אותי. קבל בינתיים תמונה של שני אנשים שדומים לנו פשוט עם הרבה שיער על הראש.

ברכות מזל טוב לאמא

מזל טוב לפלא השמיני של העולם, אמא שלי. אמא אהובה ויקרה שלי, מי יתן ותמיד תהיה לך סיבה לחייך, נכדים לחבק, כוח להכין סלטים, ובריאות שתאפשר את כל זה. את סופת הוריקן אנושית ואני מאחל שתמיד תהיי כזו. אוהב אותך יותר ממה שאני אוהב כל דבר אחר בעולם ומבטיח תמיד לדאוג לך!

יום הולדת שמח לאמא הכי אלופה ותותחית בעולם! היום אנחנו חוגגים לא רק את יום ההולדת שלך, אלא את האהבה הבלתי מעורערת שלך, החוכמה הבלתי מוגבלת שלך והתמיכה האינסופית שלך. את האור שמנחה אותנו בכל סערה, מקור הכוח שלנו בכל אתגר, ומקור השמחה והצחוק המתמיד שלנו. לימדת אותנו את הערך של טוב לב, את החוזק בפגיעות ואת החשיבות של המרדף אחרי החלומות שלנו. מי יתן והשנה הזו תביא לך אושר כמו שהכנסת לחיינו, ושהיום המיוחד שלך יהיה מלא באהבה, צחוק וחברת מי שמוקיר אותך כמונו.

יום הולדת שמח אמא שלי! היום אנחנו לא רק חוגגים את היום שבו נולדת אלא את היום שבו העולם הפך למקום מואר ואוהב יותר. הכוח, האהבה והתמיכה הבלתי מעורערת שלך היו עמודי התווך של חיינו. לימדת את כולנו לאהוב, לצחוק ולחיות עם מטרה. הסיפורים שלך, החוכמה שלך והדרכתך היו המתנות הגדולות ביותר שלנו. כשאת חוגגת את היום המיוחד הזה שלך, דעי לך שאת שאנחנו מוקירים כל רגע איתך. מי יתן ויום ההולדת שלך יהיה נפלא כמו האהבה שהענקת לנו, מלא בצחוק, שמחה וחום המשפחה.

ברכות יום הולדת לילדים

יום הולדת שמח לגיבור-על חלל! ביום המיוחד הזה, זכור שיש לך כוחות על כמו החיוך שלך, שיכול להאיר את היום של כל אחד, הצחוק המדבק שלך, והלב שלך מתמלא באומץ וטוב לב יותר מכל גיבורי העל שיש גם יחד. היום, כשאתה עוטה את גלימת החגיגה שלך, זכור שלכל גיבור על גדול יש סיפור, ושלך רק מתחיל. שהשנה שלך תהיה מלאה בהרפתקאות, חברויות חזקות ורגעים שגורמים לך להרגיש שאתה יכול לעוף. אף נבל לא גדול מדי ואין שום אתגר גדול מדי בשבילך, כי עם הכוחות המדהימים שיש בך, אתה יכול לכבוש כל דבר!

יום הולדת שמח לשליט היער הקסום! היום, החיות מפטפטות בהתרגשות, העצים מתנודדים בחגיגה, והיער כולו שוקק חיים לכבוד יום ההולדת שלך. דמיין את עצמך כשומר של ממלכת היער, שבה כל עלה מספר סיפור וכל משב רוח שר שיר. החסד שלך נוגע בכל יצור, והצחוק שלך מהדהד דרך היער. שהשנה שלך תהיה הרפתקה מלאה ברגעי אגדות, מפגשים קסומים וסיפורי פלא. שיהיה לך יום הולדת קסום באמת, מלא בכל הקסם והפלא שהלב שלך יכול להחזיק.

אם יש לכם ברכות יום הולדת נוספות מוזמנים לכתוב לנו אותן בשרשור התגובות לכתבה.

    LinkedInEmailWhatsAppTwitterFacebook