fbpx

מטפחות מעוצבות – כך תתאימי את המטפחת לשמלה

0

כמו כל אישה, את בוודאי משקיעה במראה החיצוני שלך. כמובן, שהינך יודעת שאת יכולה להיעזר בשפע של אקססוריז, תכשיטים, סיכות ומכבנות ופריטי נוי אחרים לשיפור מראה הבגד אותו את לובשת. מה, שבהכרח, יוביל לשדרוג הופעתך כולה. אחד מהפריטים הללו לקוח דווקא מעולם הבד וכאן מדובר על מטפחות מעוצבות אשר ניתן להניח אותן על הראש, הצוואר וכדומה. תוכלי למצוא שפע של מטפחות המגיעות במרקמי בד שונים, בצבעים והדפסים מגוונים, והדבר הראשון שעלייך לעשות הוא לבחור את אלו המתאימים לך. כלומר, לשיערך, לצבע עור הפנים והעיניים, למבנה הראש ועוד וכמובן, לטעמך האישי. הדבר הבא הוא להתאימן לבגד הנלבש. כך, איפה, תתאימי את המטפחת לשמלה.

התאמת בגד לאירוע

כל הופעה חיצונית נעשית לצרכים ולאירועים אחרים. אם פנייך לאירועים חגיגיים כמו חתונות, בר ובת מצוות, אירועים עסקיים מכובדים, חנוכת גלריה, הצגת פרומו ועוד, מטבע הדברים, שמלתך תהיה חגיגית יותר, לעיתים רשמית וכדומה, ובהתחשב בנסיבות, המטפחת תהיה תואמת אליה. הבדים מהן הן מיוצרות יהיו איכותיים והעיצוב מסוגנן בהתאמה. ליציאות שגרתיות לסידורים תבחרי שמלה אחרת בסגנון מאופק, ולעבודה,  רשמי יותר וגם כאן תבחרי מטפחות בהתאמה. ההתאמה תהיה בעיקר לסגנון השמלה, למרקם שלה ובעיקר לצבעים. תוכלי לבחור צבעים תואמים המשלימים את ההופעה, או בגדים בצבעים מנוגדים אשר דווקא מבליטים את השמלה ו/או המטפחת ומעוררים עניין רב יותר.

התאמה לאופי ולפרמטרים אחרים

מטפחת מותאמת גם לאופי הלובשת אותה, לסגנון החיים – דתי או חילוני, לגיל, למעמד הסוציו אקונומי ועוד. כמובן, שהבחירה במטפחות המתאימות לך תיעשה גם על פי שיקולים אלו, ובלבד, שקשירתן על הראש יגרמו לך להרגיש בנוח בחברה. בחירה נערכת גם לצורך יצירת רושם רצוי, כדי שלא להתבלט ועוד. על מנת שתוכלי להסתדר היטב בכל סיטואציה כזאת או אחרת, יש לך צורך במטפחות מגוונות. מגוון רחב יאפשר גם מרחב בחירה רב לשמלה עצמה תוך כדי יצירת שילובים מעניינים ונאים. מבחר מצומצם לא יאפשר חופש גדול מדי ולאורך זמן, ימנע את היצירתיות הרצויה בעת בחירת הבגדים. 

מטפחות מעוצבות

סוגי מטפחות

ניתן למצוא מטפחות מעוצבות הקשורות בסרט עדין מאחור כדי למנוע החלקה, בובו העוטף את כל השיער ואף מוסיף לו נפח ועוד. ניתן למצוא עיצובים שונים המשתלבים עם שיער המעוצב בסגנונות שונים כולל ארוך מאוד. יצרנית המטפחות והמשווקת אותן מדריכה את הנשים על שיטות קשירת מטפחות לשיער. כך תוכלי ללמוד איך לקשור את המטפחת מבלי שהיא תישמט עקב משבי רוח או להורידה מבלי לפגוע בעיצוב השיער. כך גם תוכלי לבחור בטורבנים, במטפחות עם מראה ספורט אלגנטי ואחרות. כאלו שמגיעות עם גומי וכפתור להתאמת קוטר בהתאם לנפח השיער, אחרות עם כיווץ המוסיף נפח טבעי וכן הלאה. ניתן להוסיף לכל מטפחת סיכות ופריטי נוי נוספים להוספת עניין.

רכישה

תוכלי לרכוש אותן בחנות המעצבת אבל, במקרים רבים, כדאי לך למצוא ולרכוש אותן באתר  המציג לראווה את כל סוגי המטפחות הקיימות. ליד כל מטפחת תוכלי לראות תיאור טכני, תמונה, מחירים ופרטים נוספים חיוניים. כן יהיו פרטים נוספים לגבי שיטות תשלום, אופי האספקה כולל משולח עד הבית ועוד.  האתר ידידותי והמחירים בו הוגנים ומאפשרים לך רכישת מספר מטפחות לכל אירוע.  לצד הסרטונים המציגים שיטות לקשירת מטפחות, ניתן לקבל מידע נוסף כולל מידע טלפוני אצל מומחי האתר. כל זאת בדרך לרכישה נבונה שתצליח, בוודאי, לשדרג את מראה השמלה ואת המראה הכללי שלך  גם יחד.

    LinkedInEmailWhatsAppTwitterFacebook